image description

Kontaktpersoner

Teknisk Chef + t.f. platschef
Thomas Petersson
Direktnummer: 0485-56 08 01
Mobil: 0708-72 07 91
thomas.petersson@strandborgholm.se 

Receptions – och konferensansvarig
Emma Thernlund
Direktnummer: 0485-56 08 10
Mobil: 0760-51 73 59
receptionschef@strandborgholm.se

Kökschef
Peter Ekfeldt
Direktnummer: 0485-56 08 26
koksmastare@strandborgholm.se

 Husfru
Mina Fredriksson
Direktnummer 0485-56 08 30
husfru@strandborgholm.se

Vaktchef
Dick Karlsson
info@olandsbevakningstjanst.se


Fastighet
Johan Nilsson
Direktnummer: 0485-56 08 19
fastighet@strandborgholm.se

Försäljnings- och marknadschef
Thomas Kjellström
Direktnummer: 0485-56 08 07
Mobil: 0705-64 88 48
thomas.kjellstrom@strandborgholm.se

Restaurangchef
Peter Sjögren
Direktnummer: 0485-56 08 20
restaurangchef@strandborgholm.se

Relax – och behandlingar
Lola Johansson
Mobil: 070-203 57 22
naturkraftenskallaoland@gmail.com

Hamnkapten (Sommar)
Deli Ulaj
Mobil: 0707-58 28 59
hamnkapten@strandborgholm.se

F&B Manager
Nichlas Borg
Direktnummer 0485-56 08 21
Nichlas.borg@strandborgholm.se

Boka online eller ring oss på 0485 -888 88

Erbjudanden just nu
Välj erbjudande & paket
Antal personer
st.

Ange hur många är ni i sällskapet

image descriptionVuxna
+ -
image description7-15 år
+ -
image description0-6 år
+ -
image descriptionRum
+ -
Datum

Vill du ha erbjudanden & kampanjnyheter direkt till din inbox?

Vill du ha erbjudanden & kampanjnyheter direkt till din inbox?